"Když to není rozbité, nespravuj to."

Další dvě hlášky Míry Bosáka?

8. května 2009 v 10:45 | yellow |  Kravinky
Středeční večer je pro mě večerem televizním. Začnu v osm a přes Comeback (blog o Comebacku) a Beze stopy se prodívám až na Odložené případy, kterýma většinou končím. Tuhle středu se mi to však nepoštěstilo, jelikož moje "MILOVANÁ" sestra vlezla asi tak minutu před tím, než Odložené případy skončily, do koupelny.
Vím, že to dělá naschvál, protože to není poprvý, co se tohle stalo. Vlastně je to skoro každej den. Když mi chybí doutřít z nádobí dva kousky a už se pomalu chystám do koupelny, tak tam vleze ona, když mířím do koupelny a mamka mě ještě pošle sebrat prádlo,tak tam vleze ona. A takhle bych mohla dost dlouho pokračovat.
Každopádně důležitý není to, že mi vlezla do koupelny, ale to, že jí to děsně dlouho trvá, než z koupelny veleze. Takže sem řešila co dál, než se uráčí vykráčet. Tak nějak bez zájmu sem přepínala programy a na ČT2 jsem narazila na fotbal. Hrálo se semifinále Ligy mistrů mezi Chelsea a Barcelonou, do konce zbývalo asi deset minut a Chelsea vedla 1:0.
No, musím přiznat, že tohle by mě moc nezaujalo. Ale podle hlasu komentátora sem to tipla na Jaromíra Bosáka, svého oblíbeného komentátora, takže bylo okamžitě rozhodnuto o náplni příštích minut. Sledovala sem až do konce a ve třetí minutě prodloužení se Barceloně podařilo vyrovnat. Samozřejmě následovala obrovská radost na straně druhé a obrovský smutek a pocit ukřivdění na straně druhé. No a taky dvě skvělý hlášky. Takže teď sem se dostala k tomu, co sem chtěla.

  • Míra Bosák po té, co Barcelona vstřelila gól: "Ještě se bude hrát, čas byl samozřejmě zastaven, když vznikla valná hromada na Iniestovi."
  • A Míra Bosák na konci zápasu při pohledu na Guuse Hiddinga, když "jeho" Chelsea přišla o postup do finále Ligy mistrů: "Takhle nějak, jak se tváří Guus Hidding, tak se tváří Václav Klaus, když slyší o globálním oteplování.
No, jestli zápas náhodou komentoval někdo jinej, tak se mu omlouvám, že sem jeho hlášky připsala někomu jinýmu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama