"Když to není rozbité, nespravuj to."

Opět technické problémy aneb nepoučitelná sestra

16. září 2009 v 16:03 | yellow |  Naše názory, články
Tak se po dlouhé době opět ozývám a musím prohlásit, že za svoji dlouhou nepřítomnost nevděčím opět nikomu jinému než své milované sestře, které se opět (letos už po páté) povedlo zlikvidovat počítač a jako obvykle se neměla k tomu, aby poprosila strejdu, jestli by nám ho nemohl spravit. Nakonec tento trapný úkol opět padl na mě, protože jsem nemohla připustit, abysme zůstaly bez počítače. Jako obvykle mi strejda mile vyhověl, ale tentokrát si na mamčinu žádost nechal počítač o dost dýl než obvykle, protože když je počítač rozbitej, chodí sestra spát v normální dobu, není tak agresivní,... Takže se nám počítač vrátil až po témeř měsíci, protože ho ještě pozdržel taťka, kterej ho měl doručit strejdovi. Nyní už je počítač zcela funkční (zajímalo by mě na jak dlouho) a jediná věc, která zbývá udělat, je nainstalovat internet. To se lehko řekne a lehko udělá, pokud... Pokud minule internet neinstalovala moje sestra (kdo jiný). Moje sestra je srašná bordelářka a nikdy nic neuklidí kam to patří. Takže když jsem šla instalovat internet, našla jsem instalační CD, ale ne papírek, na kterým bylo heslo pro připojení!!! Mám takový nepříjemný pocit, že někoho asi brzy zabiju. Prozatím mi však nezbývá nic jinýho než doufat v zázrak, že se někde mezi tou spoustou papírů, co máme doma, najde maličkej lísteček s heslem, nebo že ho bude strejda nějak schopnej zjistit. Do té doby se však k přidání nových článků dostanu sporadicky. Přestože je mám napsaný, nemůžu je zveřejnit. Možná od taťky, možná z práce, možná je dám na flashce fride... Ale všechno je to zatím hudba budoucnosti, protože momentálně ležim nemocná v posteli a společnost mi dělá jedině iPhone a v druhý místnosti značně nepříjemná sestra.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 yellow yellow | E-mail | Web | 16. září 2009 v 16:10 | Reagovat

Hm... Do teď jsem viděla na psaní článků přes iPhone jen jednu jednu nevýhodu. A to tu, že mi to trvá značně dlouho (njn rozdíl mezi *all ten fingers* a dvěma palci je znát). Ale právě jsem objevila další... Ignoruje to moje odstavce, i když jsem je tam dávala. Sakra, sakra, sakra. Teď vypadám jak pablb, co je neumí používat.

2 M.I.M.A M.I.M.A | Web | 16. září 2009 v 17:45 | Reagovat

Tvoje sestra je úspěšný likvidátor počítačů :oD Teda, to moji bráchové už polili klávesnici šťávou, takže jsme museli koupit novou (klávesnici, ne šťávu :D). Ale samotný počítat zatím žije, což bych měla zaklepat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama