"Když to není rozbité, nespravuj to."

tak se nám to blíží... rok 2010 :D

31. prosince 2009 v 21:43 | frida |  Připravujeme...
juchůůů yellow je právě někde venku na tahu, takže jsem se rozhodla napsat dneska do týhle rubriky já (rozumějte: většinou sem píše právě yellow)

hm... na poslední chvíli jsem k roku 2009 přidala dva články (super - máme jich za prosinec 5!! ) - ne, že by na tom nějak záleželo... ale potřebovala jsem přečíst a vrátit ty knížky... skoro to vypadá, že bysme si měly dát předsevzetí, že jich příští prosinec napíšeme víc (ale já předsevzetí stejně nikdy nedodržovala dýl než pár hodin, takže to nemá cenu)

na rok 2010 se popravdě V Ů B E C N E T Ě Š Í M ! ! ! ! protože je to rok, kdy končím školu... takže 1) doháním učení za posledních osm let 2) maturita (blééé) 3) problémy s tím, že na žádnou VŠ kam bych chtěla pravděpodobně nebudu přijatá... btw. 4) nevím, na jakou VŠ bych vlastně chtěla... (ale to za mě přinejhorším vyřeší příbuzní... )

(yellow to má s těma bodama podobně... akorát v bodě 3) a 4) se zřejmě rozcházíme - ale pořád tak nějak doufám, že se s tou 3) "jen" podceňuju )

každopádně - netuším, co náš blog čeká v příštím roce (kromě toho, že můžu s naprostou jistotou říct, že na něm budeme mít ještě MÍŇ času než doteď) jen doufám, že se yellow neztříská natolik, aby ho po příchodu domů 1. 1. 2010 v amoku nesmazala a vzhledem k tomu, že bude tak málo času, nehodlám nic slibovat (ale pořád musím číst povinnou četbu, takže nějaký čtenářáky by být měly...)

závěrem všem přeju hodně štěstí do nového roku (nikdy nevím, jestli se to píše s velkým "N" nebo malým "n"... ale myslím tím štěstí po celý rok, takže jsem nakonec po pětiminutovým váhání zvolila variantu č. 2 a komu se to nelíbí, ať si p***l políbí ) a doufám, že jste si Silvestra užili líp než já (u PC a Wordu a Bohumila Hrabala... - následně u maturitních otázek do ZSV - v přestávkách uklidňováním psa (pomóóóc - někdo je tu s ním sám doma) a ládováním ho sedativama (bože, snad se ráno probudí) ...)

mějte se
frida
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 yellow yellow | Web | 1. ledna 2010 v 14:50 | Reagovat

Jo, tohle byl tah za všechny prachy (teda spíš za 350 :D), ale rozhodně stál za to. Už přesně vím, co nechci dělat příští rok.

2 frida frida | 1. ledna 2010 v 16:19 | Reagovat

co nechceš dělat příští rok?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama