"Když to není rozbité, nespravuj to."

Květen 2010

Soutěž o nejlepší tablo

8. května 2010 v 13:08 | yellow
Chtěla bych požádat všechny, co uvidí tenhle článek, jestli by nemohli hlasovat pro naší třídu v soutěži o nelepší tablo Jihlavských listů. Naše tablo má podobu regálu s vínama a jsme zaregistrováni jako "Dobrý ročník Gymnázia Jihlava".
Prosím všechny, které naše tablo zaujalo, jestli by pro něj nemohli hlasovat.
Díky yellow.

Za 13 dní maturujem

5. května 2010 v 16:33 | yellow |  Připravujeme...
Asi bych měla vysvětlit značně sníženou aktivitu, která na našem blogu zavládla. Před osmi lety, když jsme s fridou nastupovaly na gympl, tak nám maturita připadala stejně blízko jako důchod nebo smrt. Ale osm let je za náma a za 13 dní touhle dobou už budeme mít obě po maturitě.
Vlastně jsem si neuvědomovala jak je konec středoškolské docházky blízko. Až dneska, když spolužačka fotila všechny a všechno jsem si uvědomila, že v pátek jdeme na svaťák, pak už jen matura, pomaturitní večírek a našim středoškolským létům je konec.
O tomhle jsem vlastně vůbec psát nechtěla. Ale trochu to souvisí. Důvodem, proč je značně omezena aktivita na blogu, je právě blížící se maturita a tvorba otázek s ní spojená.
Jestli se poté blog zase rozjede nebo co s ním bude zatím není vůbec jisté. Jediný co je jistý, je to, že úterý 18. května ukáže, co jsme si s fridou za osm let na gymplu (a hlavně během svaťáku) vtloukly do hlavy.
Tak nám držte palce, ať sérii angličtina, základy společenských věd, čeština a dějepis dobře dopadne. A ať si nevytáhneme psychologii a průřezový otázky z filozofie a otázku č. 2 (= Staroorientální státy) z dějepisu.