"Když to není rozbité, nespravuj to."

Srpen 2010

For your entertainment

25. srpna 2010 v 21:27 | yellow |  Naše názory, články
Tak nějak bych asi chtěla navázat na fridu, která ve svém minulém článku zmiňovala písničku od Adama Lamberta For Your Entertainment a stejnojmenné album. Moc dlouho jsem neváhala a zmiňované album jsem si poslechla a doopravdy bych ho chtěla všem doporučit. Na první poslech mě zaujaly asi jenom tři písničky (Fever, For Your Entertainment a If I Had You), ale rozhodně mě donutily, abych si CD poslechla znovu a znovu a znovu (OK, od rána ho poslouchám téměř nepřetržitě ) a líbí se mi čím dál tím víc.
Když člověk přežije prvotní šok z přebalu alba (Jo, vzhled Adama Lamberta převálcoval dokonce i mě, přestože jsem si říkala, že už se mnou nic moc nepohne - zvlášť, když frida byla asi rok velkým fanouškem Tokio Hotel.), čeká ho docela příjemná směsice hudby, která se nedá jednotně zařadit do žánru. Spíš je to směsice tanečních, popových a rockových (?) písniček.
No, ale pořád se mi asi nejvíc líbí ty původní tři písničky (njn, ač tak nevypadám, jsem velkým fanouškem taneční hudby). Frida bude potěšena až se vrátí. Teď bych jen potřebovala nějakej nápad, co bych zase předhodila já jí. GAF, Apple Tree a podobný povídky už tu byly, tak možná The L World. Neměl by někdo nějakej návrh?

mám dost... :)

18. srpna 2010 v 20:49 | frida |  Naše názory, články
bože - připadám si jak vygumovaná - stáhla jsem si cd adama lamberta, pařila na jeho song "for your entetrainment" :) :) kterej by mě za normálního stavu textem přinejmenším pobouřil (přece jen jsem založením spíš puritán, i když yellow o tom může dost silně pochybovat :) :)) ale je to nejvííííc :) :) :)

úplně mě teď chytly disko-songy typu např. toho, na kterej sem musím hodit odkaz, protože je to tak blbý, až je to dokonalý :) :)

je to od člena bývalých o-zone, a ten taneček z refrénu si tu tančím za stolem když už to asi podesátý poslouchám :) :) (mám nějakou šáhlou náladu, fakt... - asi to bude i tím, že jsme slavili prababiččiny 91 narozky a já si mírně přihla :) :))


ještě mám chvilku času tak sem hodím i toho lamberta