"Když to není rozbité, nespravuj to."

mám dost... :)

18. srpna 2010 v 20:49 | frida |  Naše názory, články
bože - připadám si jak vygumovaná - stáhla jsem si cd adama lamberta, pařila na jeho song "for your entetrainment" :) :) kterej by mě za normálního stavu textem přinejmenším pobouřil (přece jen jsem založením spíš puritán, i když yellow o tom může dost silně pochybovat :) :)) ale je to nejvííííc :) :) :)

úplně mě teď chytly disko-songy typu např. toho, na kterej sem musím hodit odkaz, protože je to tak blbý, až je to dokonalý :) :)

je to od člena bývalých o-zone, a ten taneček z refrénu si tu tančím za stolem když už to asi podesátý poslouchám :) :) (mám nějakou šáhlou náladu, fakt... - asi to bude i tím, že jsme slavili prababiččiny 91 narozky a já si mírně přihla :) :))


ještě mám chvilku času tak sem hodím i toho lamberta

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yellow yellow | Web | 18. srpna 2010 v 22:01 | Reagovat

Ty sis přihla a máš veselou náladu?! Ty? Vždycky když jsem tě viděla přiopilou, taks měla spíš depresivní náladu.
A myslela jsem, že nemáš ráda taneční hudbu? Minimálně když jsem ti něco pouštěla, tak ses na ní moc netvářila.
A co zejtra s tím kolem? (To o tom piritánu radši nebudu komentovat :D)

2 frida frida | 19. srpna 2010 v 16:37 | Reagovat

nj, už je to tak... prostě jsem měla bláznivě-veselou náladu... (depresivní byla prababička :) :) - ale tak pěkně cynicky,... asi jsem po ní :) i když jejích kvalit ani zdaleka nedosahuju :)) a ten "rumadai-song" ... to je prostě ORIGINÁL :) (a v mp3 mám kategorii "dance-music"... jsou tam asi jen čtyři songy... protože postihujou všechny myslitelný varianty "tuc-tuc" na světě :) :) víc jich ani nepotřebuju, ale tyhle mám ráda (Daftpunk, VanDyke, Arsenium, MasterBlaster a ještě remix od Erasure...takže pět... já věděla proč nematuruju z matiky... :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama